RG1608P-4120-B-T1 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | RG1608P-4120-B-T1-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | RG1608P-4120-B-T1 |
Opis | RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0603 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 412 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RG1608P-4120-B-T1 Modele |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Status części Nieaktualne | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,020" (0,50mm) |