RG1608N-9092-B-T5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
90.9 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RG1608N-9092-B-T5
Numer produktu DigiKey
RG1608N-9092-B-T5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG1608N-9092-B-T5
Opis
RES SMD 90.9KOHM 0.1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RG1608N-9092-B-T5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)