RG1608N-3011-B-T1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 1 532
Arkusz danych
3.01 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RG1608N-3011-B-T1
Numer produktu DigiKey
RG1608N-3011-B-T1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG1608N-3011-B-T1
Opis
RES SMD 3.01KOHM 0.1% 1/10W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RG1608N-3011-B-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)