RG1608N-104-D-T5
Numer produktu DigiKey
408-RG1608N-104-D-T5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
408-RG1608N-104-D-T5CT-ND - Taśma cięta (CT)
408-RG1608N-104-D-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RG1608N-104-D-T5
Opis
RES SMD 100K OHM 0.5% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RG1608N-104-D-T5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)