RG1005V-7320-W-T1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
732 Ohms ±0,05% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RG1005V-7320-W-T1
Numer produktu DigiKey
RG1005V-7320-W-T1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG1005V-7320-W-T1
Opis
RES SMD 732 OHM 0.05% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RG1005V-7320-W-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)