RG1005P-1151-B-T1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Vishay
YAGEO
Vishay Dale
1.15 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RG1005P-1151-B-T1
Numer produktu DigiKey
RG1005P-1151-B-T1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG1005P-1151-B-T1
Opis
RES SMD 1.15KOHM 0.1% 1/16W 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RG1005P-1151-B-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)