RG1005N-2492-B-T5
Numer produktu DigiKey
408-RG1005N-2492-B-T5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
408-RG1005N-2492-B-T5CT-ND - Taśma cięta (CT)
408-RG1005N-2492-B-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RG1005N-2492-B-T5
Opis
RES SMD 24.9KOHM 0.1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.9 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RG1005N-2492-B-T5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)