RZW181M1HBK-0820S
Numer produktu DigiKey
4403-RZW181M1HBK-0820S-ND
Producent
Numer produktu producenta
RZW181M1HBK-0820S
Opis
CAP ALUM 50V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 7000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
440 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Torba
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
880 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
170 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C