RZW121M1CBK-0611S
Numer produktu DigiKey
4403-RZW121M1CBK-0611S-ND
Producent
Numer produktu producenta
RZW121M1CBK-0611S
Opis
CAP ALUM 16V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
170 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Torba
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
340 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
220 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C