RXW561M1HBK-1325S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Surge
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 945
Arkusz danych
560 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 7000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RXW561M1HBK-1325S
Numer produktu DigiKey
4403-RXW561M1HBK-1325S-ND
Producent
Numer produktu producenta
RXW561M1HBK-1325S
Opis
CAP ALUM 50V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.0076 A @ 120 Hz
Opakowanie
Torba
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.832 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
50 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C