RXW471M1HBK-1320S
Numer produktu DigiKey
4403-RXW471M1HBK-1320S-ND
Producent
Numer produktu producenta
RXW471M1HBK-1320S
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 7000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.5 A @ 100 kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
60 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C