RXW100M1CBK-0511S
Numer produktu DigiKey
4403-RXW100M1CBK-0511S-ND
Producent
Numer produktu producenta
RXW100M1CBK-0511S
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
180 mA @ 100 kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
600 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C