RXQ220M2WBK-1620S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 1 593
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 226
Arkusz danych
W magazynie: 651
W magazynie: 0
TDK
TDK
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chinsan (Elite)
Nichicon
Nichicon
22 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RXQ220M2WBK-1620S
Numer produktu DigiKey
4403-RXQ220M2WBK-1620S-ND
Producent
Numer produktu producenta
RXQ220M2WBK-1620S
Opis
CAP ALUM 450V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
290 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Torba
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
725 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-25°C - 105°C