CHNR1050-151M-00000
Numer produktu DigiKey
4661-CHNR1050-151M-00000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Chipsen
Numer produktu producenta
CHNR1050-151M-00000
Opis
FIXED IND 150UH 1.2A 438 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.2 A Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
438mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,394" (10,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)