SRX324501140KS
Numer produktu DigiKey
5025-SRX324501140KS-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRX324501140KS
Opis
RX 1 COIL 1 LAYER 14UH 1200MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 uzwojenie, 1 warstwa 14µH Cewki ładowania bezprzewodowego Odbiornik Maks. 355mOhm
Kategoria
Indukcyjność
14µH
Producent
Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Tolerancja
±10%
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 355mOhm
Opakowanie
Torba
Prąd znamionowy (A)
1,2A
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Funkcja
Odbiornik
Rozmiar / wymiar
1,77" x 1,26" x 0,07" (45,0mm x 32,0mm x 1,7mm) (dł. x szer. x wys.)