SCT55048R9KMPA4
Numer produktu DigiKey
5025-SCT55048R9KMPA4-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCT55048R9KMPA4
Opis
TX 1 COIL 1 LAYER 8.9UH 6000MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 uzwojenie, 1 warstwa 8,9µH Cewki ładowania bezprzewodowego Nadajnik Maks. 55mOhm
Kategoria
Indukcyjność
8,9µH
Producent
Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Tolerancja
±10%
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 55mOhm
Opakowanie
Torba
Prąd znamionowy (A)
6A
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Funkcja
Nadajnik
Rozmiar / wymiar
2,17" x 0,16" (55,0mm x 4,0mm) (śr. x wys.)