SF11580AT-1082HSL.GN
SF11580AT-1082HSL.GN
Sunon Medical 2020
SF11580AT-1082HSL.GN
Numer produktu DigiKey
259-1888-ND
Producent
Numer produktu producenta
SF11580AT-1082HSL.GN
Opis
FAN AXIAL 80X25.5MM 115VAC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Tuleja 21,0CFM (0,588m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Producent
Sunon Fans
Szum
33,0dB(A)
Seria
Moc (W)
11,00W
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
2750obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, CUR, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Waga
0.573lb (260.00g)
Szerokość
25,50mm
Prąd znamionowy (A)
0,100A
Przepływ powietrza
21,0CFM (0,588m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (44,8Pa)