SF11580A-1083HSL.GN
Numer produktu DigiKey
259-1380-ND
Producent
Numer produktu producenta
SF11580A-1083HSL.GN
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Tuleja 30,0CFM (0,840m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
35,0dB(A)
Producent
Sunon Fans
Moc (W)
12,00W
Seria
obr./min
2750obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, CUR, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Waga
0.75lb (340.19g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,130A
Przepływ powietrza
30,0CFM (0,840m³/min)
Zakres napięć
85 - 125V~
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (44,8Pa)