PMD1209PMB1-A.(2).GN
Numer produktu DigiKey
259-1423-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMD1209PMB1-A.(2).GN
Opis
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 120,2CFM (3,37m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PMD1209PMB1-A.(2).GN Modele
Kategoria
Typ wentylatora
Prod.
Szum
57,6dB(A)
Seria
Moc (W)
12.5 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Ostatnio kupiono
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, CUR, TUV, UL
Szerokość
38,00mm
Waga
0.419lb (190.06g)
Przepływ powietrza
120,2CFM (3,37m³/min)
Prąd znamionowy (A)
1,04A
Ciśnienie statyczne
0,710in H2O (176,9Pa)
Zakres napięć
6 - 13,8V=