A1259-MBL.TC.GN
Numer produktu DigiKey
259-1308-ND
Producent
Numer produktu producenta
A1259-MBL.TC.GN
Opis
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Okrągłe - średnica 254mm Kula 665,0CFM (18,62m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
52,0dB(A)
Producent
Sunon Fans
Moc (W)
23,00W
Seria
obr./min
1600obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, CUR, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 254mm
Waga
5.1lbs (2.3kg)
Szerokość
89,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,230A
Przepływ powietrza
665,0CFM (18,62m³/min)
Zakres napięć
75 - 125V~
Ciśnienie statyczne
0,360in H2O (89,6Pa)