SPM1004-1V5C jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Analog Devices Inc.
W magazynie: 104
Arkusz danych
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1,5V 6A 9V - 15V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SPM1004-1V5C
Numer produktu DigiKey
308-2362-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SPM1004-1V5C
Opis
DC DC CONVERTER 1.5V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
6A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
OTP, OVP, UVLO
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Sprawność
89,3%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 73-BLGA
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
0,59" x 0,35" x 0,11" (15,0mm x 9,0mm x 2,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V