CDRH8D38NP-680NC
Numer produktu DigiKey
308-1597-2-ND - Taśma i szpula (TR)
308-1597-1-ND - Taśma cięta (CT)
308-1597-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDRH8D38NP-680NC
Opis
FIXED IND 68UH 1.08A 290 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.08 A Maks. 290mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,3A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 290mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)