CDRH74NP-220MC-B
Numer produktu DigiKey
308-1509-2-ND - Taśma i szpula (TR)
308-1509-1-ND - Taśma cięta (CT)
308-1509-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDRH74NP-220MC-B
Opis
FIXED IND 22UH 1.23A 110 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.23 A Maks. 110mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 110mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)