CDRH74NP-220MC-B | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CDRH74NP-220MC-B |
Opis | FIXED IND 22UH 1.23A 110 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 28 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.23 A Maks. 110mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 110mOhm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 100°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość indukcyjności - próba 1 kHz |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Indukcyjność | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,177" (4,50mm) |