CDRH73NP-820MC-B
Numer produktu DigiKey
CDRH73NP-820MC-B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDRH73NP-820MC-B
Opis
FIXED IND 82UH 570MA 690 MOHM
Szczegółowy opis
82 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 570 mA Maks. 690mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 690mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)