CDRH127NP-102MC
Numer produktu DigiKey
308-2293-2-ND - Taśma i szpula (TR)
308-2293-1-ND - Taśma cięta (CT)
308-2293-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDRH127NP-102MC
Opis
FIXED IND 1MH 550MA 1.82 OHM SMD
Szczegółowy opis
1 mH Ekranowany Cewka indukcyjna 550 mA Maks. 1,82Ohm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,82Ohm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,472" (12,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)