CDRH125NP-220MC
Numer produktu DigiKey
308-1445-2-ND - Taśma i szpula (TR)
308-1445-1-ND - Taśma cięta (CT)
308-1445-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDRH125NP-220MC
Opis
FIXED IND 22UH 2.8A 36 MOHM SMD
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.8 A Maks. 36mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDRH125NP-220MC Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 36mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,472" (12,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)