CDRH125NP-180MC
Numer produktu DigiKey
308-1442-2-ND - Taśma i szpula (TR)
308-1442-1-ND - Taśma cięta (CT)
308-1442-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDRH125NP-180MC
Opis
FIXED IND 18UH 3A 34 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3 A Maks. 34mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 34mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Aktywny
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,472" (12,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)