CDRH125-150MC jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Sumida America Inc.
W magazynie: 6 054
Arkusz danych
Bezpośrednie
Pulse Electronics
W magazynie: 2 390
Arkusz danych
Similar
TDK
Similar
Eaton - Electronics Division
Pulse Electronics
TDK
W magazynie: 437
15 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.3 A Maks. 30mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDRH125-150MC
Numer produktu DigiKey
308-1048-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDRH125-150MC
Opis
FIXED IND 15UH 3.3A 30 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 30mOhm
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 80°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,472" (12,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)