CDC5D23BNP-151KC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla CDC5D23BNP-151KC jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDC5D23BNP-151KC
Numer produktu DigiKey
CDC5D23BNP-151KC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDC5D23BNP-151KC
Opis
FIXED IND 150UH 260MA 1.66 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µH Nieekranowane Cewka indukcyjna 260 mA Maks. 1,66Ohm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,66Ohm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,228" x 0,228" (5,80mm x 5,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)