CDRH2D11/HPNP-2R2NC
Numer produktu DigiKey
308-1578-2-ND - Taśma i szpula (TR)
308-1578-1-ND - Taśma cięta (CT)
308-1578-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDRH2D11/HPNP-2R2NC
Opis
FIXED IND 2.2UH 1.3A 120 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.3 A Maks. 120mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDRH2D11/HPNP-2R2NC Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,1A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 120mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)