CDR7D28MNNP-220NC
Numer produktu DigiKey
308-1323-2-ND - Taśma i szpula (TR)
308-1323-1-ND - Taśma cięta (CT)
308-1323-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDR7D28MNNP-220NC
Opis
FIXED IND 22UH 1.6A 120 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.6 A Maks. 120mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,65A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 120mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±25%
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)