CDEP147NP-120MC-125
Numer produktu DigiKey
308-1605-2-ND - Taśma i szpula (TR)
308-1605-1-ND - Taśma cięta (CT)
308-1605-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDEP147NP-120MC-125
Opis
FIXED IND 12UH 8.5A 13.31 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 8.5 A Maks. 13,31mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
8A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 13,31mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,571" x 0,571" (14,50mm x 14,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)