VNH3SP30TR-E
Numer produktu DigiKey
497-VNH3SP30TR-ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-VNH3SP30TR-ECT-ND - Taśma cięta (CT)
497-VNH3SP30TR-EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VNH3SP30TR-E
Opis
IC MTR DRV 5.5-36V MULTIPWRSO-30
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napęd silnika wentylatora MOSFET zasilania Równoległe, PWM MultiPowerSO-30
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VNH3SP30TR-E Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
30A
Producent
STMicroelectronics
Napięcie - zasilania
5,5V - 36V
Seria
Napięcie - obciążenia
5,5V - 36V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)