VNH3SP30TR-E | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | VNH3SP30TR-E |
Opis | IC MTR DRV 5.5-36V MULTIPWRSO-30 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 26 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Napęd silnika wentylatora MOSFET zasilania Równoległe, PWM MultiPowerSO-30 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | VNH3SP30TR-E Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy 30A |
Producent STMicroelectronics | Napięcie - zasilania 5,5V - 36V |
Seria | Napięcie - obciążenia 5,5V - 36V |