VND7140AJ12TR
Numer produktu DigiKey
497-15860-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15860-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15860-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VND7140AJ12TR
Opis
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 8A PowerSSO-12
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VND7140AJ12TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
8A
Prod.
Rds wł. (typ.)
140mOhm
Seria
Typ wejścia
Bez inwersji
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Automatyczny restart
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Wykrywanie przerw w obciążeniu, zabezpieczenie przed przegrzaniem, ochrona przeciwprzepięciowa
Typ przełącznika
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Liczba wyjść
2
Klasa
Motoryzacja
Stosunek - wejście:wyjście
1:1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Konfiguracja wyjściowa
Wysoka strona
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Kanał N
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerSSO-12
Interfejs
Wł./wył.
Obudowa / skrzynia
Napięcie - obciążenia
4V - 28V