VND7140AJ12TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | VND7140AJ12TR |
Opis | IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 8A PowerSSO-12 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | VND7140AJ12TR Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy (maks.) 8A |
Prod. | Rds wł. (typ.) 140mOhm |
Seria | Typ wejścia Bez inwersji |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Funkcje Automatyczny restart |
Typ przełącznika | Temperatura robocza -40°C - 150°C (TJ) |
Liczba wyjść 2 | Klasa Motoryzacja |
Stosunek - wejście:wyjście 1:1 | Kwalifikacja AEC-Q100 |
Konfiguracja wyjściowa Wysoka strona | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ wyjścia Kanał N | Obudowa dostawcy urządzenia PowerSSO-12 |
Interfejs Wł./wył. | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - obciążenia 4V - 28V | Bazowy numer produktu |