VIPERGAN50WTR
Numer produktu DigiKey
497-VIPERGAN50WTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-VIPERGAN50WTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-VIPERGAN50WTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VIPERGAN50WTR
Opis
POWER CONVERSION
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Konwerter offline Zwrotna, strona wtórna SR Topologia 240kHz 16-QFN (5x6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VIPERGAN50WTR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
23V
Producent
STMicroelectronics
Cykl pracy
0.5
Seria
Częstotliwość - przełączania
240kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Moc (W)
50 W
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Przeciążenie, nadmierna temperatura, przepięcie, zwarcie
Izolacja wyjściowa
Izolowane
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Przełączniki wewnętrzne
Tak
Obudowa / skrzynia
16-TFQFN, podkładka odsłonięta
Napięcie - przebicia
650V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-QFN (5x6)
Topologia
Zwrotna, strona wtórna SR
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - rozruchowe
7 V