TS1220-600B-TR
Numer produktu DigiKey
497-6771-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-6771-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-6771-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS1220-600B-TR
Opis
SCR 600V 12A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SCR 600 V 12 A Bramka czułości Montaż powierzchniowy D-PAK
Modele EDA/CAD
TS1220-600B-TR Modele
Kategoria
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
5 mA
Producent
STMicroelectronics
Prąd - stan wyłączony, (maks.)
5 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
110A, 115A
Status części
Aktywny
Typ SCR
Bramka czułości
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
800 mV
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
200 µA
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - stan włączony (Vtm)) (maks.)
1.6 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Prąd - stan włączony (It (AV)) (maks.)
8 A
Bazowy numer produktu
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
12 A