T435-600B-TR
Numer produktu DigiKey
497-2513-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-2513-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-2513-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T435-600B-TR
Opis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Alternistor - Snubberless 600 V 4 A Montaż powierzchniowy D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T435-600B-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
30A, 31A
Producent
STMicroelectronics
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
35 mA
Seria
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
35 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Konfiguracja
Pojedynczy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Alternistor - Snubberless
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
4 A
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.3 V