STTH10LCD06FP
Numer produktu DigiKey
497-12353-ND
Producent
Numer produktu producenta
STTH10LCD06FP
Opis
DIODE STD 600V 10A TO220FPAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 10A Otwór przelotowy TO-220FPAC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STTH10LCD06FP Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
50 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 600 V
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FPAC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
2 V @ 10 A