STS5NF60L
Numer produktu DigiKey
497-8044-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-8044-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-8044-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STS5NF60L
Opis
MOSFET N-CH 60V 5A 8SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 5A (Tc) 2,5W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOIC
Modele EDA/CAD
STS5NF60L Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
17 nC @ 5 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
1250 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
2,5W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
55mOhm przy 2,5A, 10V