STS10N3LH5
Numer produktu DigiKey
497-10010-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-10010-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-10010-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STS10N3LH5
Opis
MOSFET N-CH 30V 10A 8SO
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 10A (Tc) 2,5W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STS10N3LH5 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
1V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
4.6 nC @ 5 V
Seria
Vgs (maks.)
±22V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
475 pF @ 25 V
Status części
Ostatnio kupiono
Straty mocy (maks.)
2,5W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
21mOhm przy 5A, 10V