STPSC20H12GY-TR
Numer produktu DigiKey
497-17164-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-17164-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-17164-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPSC20H12GY-TR
Opis
DIODE SIL CARB 1200V 20A D2PAK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1200 V 20A Montaż powierzchniowy D2PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STPSC20H12GY-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
120 µA @ 1200 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
1650pF przy 0V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nieaktualne
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1200 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
20A
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 20 A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Prędkość
Zerowy czas regeneracji > 500mA (Io)