STPSC15H12D
Numer produktu DigiKey
497-16956-ND
Producent
Numer produktu producenta
STPSC15H12D
Opis
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO220AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1200 V 15A Otwór przelotowy TO-220AC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STPSC15H12D Modele
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
90 µA @ 1200 V
Opakowanie
Rurka
Pojemność przy Vr, F
1200pF przy 0V, 1MHz
Status części
Nieaktualne
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 15 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Zerowy czas regeneracji > 500mA (Io)