STPSC10H12DY
Numer produktu DigiKey
497-17244-ND
Producent
Numer produktu producenta
STPSC10H12DY
Opis
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO220AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1200 V 10A Otwór przelotowy TO-220AC
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
60 µA @ 1200 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
725pF przy 0V, 1MHz
Opakowanie
Rurka
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nieaktualne
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1200 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 10 A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Prędkość
Zerowy czas regeneracji > 500mA (Io)