STPSC10H065B-TR
Numer produktu DigiKey
497-13450-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-13450-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-13450-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPSC10H065B-TR
Opis
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 650 V 10A Montaż powierzchniowy D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STPSC10H065B-TR Modele
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
0 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 650 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
480pF przy 0V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.75 V @ 10 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Zerowy czas regeneracji > 500mA (Io)