STPS5L60S
Numer produktu DigiKey
497-8487-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-8487-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-8487-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS5L60S
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 5A Montaż powierzchniowy SMC
Modele EDA/CAD
STPS5L60S Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
220 µA @ 60 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
SMC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
520 mV @ 5 A