STPS5L40
Numer produktu DigiKey
497-12672-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-12672-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
STPS5L40
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 5A Otwór przelotowy DO-201AD
Modele EDA/CAD
STPS5L40 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 40 V
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-201AD
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
500 mV @ 5 A