STPS5H100B nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
STMicroelectronics
W magazynie: 7 579
Arkusz danych
Bezpośrednie
SMC Diode Solutions
W magazynie: 20 479
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
onsemi
Diody 100 V 5A Montaż powierzchniowy D-PAK
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
STPS5H100B
Numer produktu DigiKey
497-2640-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STPS5H100B
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
STPS5H100B Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3.5 µA @ 100 V
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
730 mV @ 5 A